Not known Factual Statements About کارشناسی سیار خودرو

رنگی که فابریک خودرو است بسیار یک دست و دارای تکه های شش ضلعی است.

باید بگوییم که کارشناس سیار فقط می تواند خودروی شما را بررسی و کارشناسی کند که با مکانیک سیار متفاوت است. اگر برنامه شما خیلی شلوغ است که نمی توانید ماشین خود را برای کارشناسی به یک مرکز کارشناسی ببرید ، کارشناس سیار می تواند راه حل مناسبی برای کارشناسی ماشین با هیچ زحمتی باشد فقط پرداخت دستمزد و رفت و آمد کارشناس برای جابه جایی هزینه می کنید .

پوشش رنگ روی ضربه گیرها و آینه ها را بررسی کنید: این قطعات عموما از پلاستیک ساخته شده اند و ممکن است رنگ اتومبیل در این قسمت ها به خوبی نچسبد.

در اتاق نور با توجه به نتایج بدست آمده از اتاق ترموگرافی، مجددا بدنه خودرو به صورت چشمی و با ابزار و تجهیزات مختلف از جمله چراغ قوه های مخصوص و ضخامت سنج رنگ خودرو، بازرسی و کارشناسی میشود.

از دیگر ویژگی کارشناس سیار خودرو، توانایی بررسی بخش های فنی می باشد؛ این مورد نیز بسیار مهم و قابل توجه است که کارشناس تمامی اجزا و قطعات فنی را توسط تجهیزات کارشناسی خودرو مورد بررسی قرار داده و درصورت وجود ایراد یا خرابی آنرا اطلاع می دهد. همچنین ممکن است تعمیر آنرا نیز انجام دهد.

در نظر داشته باشید که هزینه کارشناسی رنگ خودرو برای خودرو های نو و دست دوم یکسان می باشد و تفاوتی ندارد چراکه اقدامات صورت گرفته برای هر دو نوع خودرو یکسان است؛ اما هزینه کارشناسی خودروهای مختلف بر اساس ارزش آنها قیمت گذاری می شود و یکی نیست.

هنگامی که یک خودرو صفر را خریداری می‌کنید دارای دون رنگ به اصطلاح پوست پرتقالی است ولی اگر در صورت تصادف یا هر اتفاقی خودرو نیاز به رنگ شدگی داشته باشد معمولا نقاش های خودرو از دون رنگ پوست پیازی استفاده می‌کنند زیرا که از نظر اقتصادی به صرفه نیست از رنگ پوست پرتقالی استفاده کنند و از طرفی دیگر رنگ پوست پرتقالی دارای حساسیت بسیار بالایی است و طریقه استفاده از ان برای همه افراد مقدور نمی‌باشد. کارشناسی رنگ ماشین

اگرچه شدت گسل های الکتریکی بسیار متفاوت است ، اما بسیاری از آنها توسط یک مکانیک سیار قابل تشخیص و رفع هستند.

همانطور که در متن بالا گفتیم این فرایند به گونه ای است که کوچک ترین ضربه وارد شده به بدنه باعث افت قابل ملاحظه قیمت خودرو می‌شود.

یکی از جدیدترین و حتی می‌توان گفت بهترین راه های جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو، استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است. در چند سال اخیر می‌توان گفت یکی از مورادی که برای جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو به بازار ایران راه پیدا کرده است، پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است.

آدرس مراجعه حضوری: تهران، میدان شهدا – خ ۱۷شهریور – خ حاجیان فرد – پلاک ۴۵

پاسخگویی سایت به همراه سرعت عمل و دقت ‌کارشناس اعزامی، همگی ??? ????? ????? عالی بودن.

دوست دارم که نتیجه‌ی مطالعات خودم رو با بقیه به اشتراک بگذارم.

با ما تماس بگیرید برای ارتباط با پشتیبانی واتساپ، اینجا کلیک کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *